Ośrodki SPA

Tego potrzebuje nasze ciało

Długa oraz mroźna zima, stresująca działalność, nawał domowych powinności - wszystko to powoduje, iż dużo pań zaczyna rozmyślać o wyjeździe do SPA. W dużej liczbie przypadków natomiast, w aspekcie najróżniejszych powinności, nie są w stanie one zezwolić sobie na weekendowy wypad, nie mówiąc już o dłuższym pobycie.

Nie znaczy to właśnie, że chwila odpoczynku w spa nie jest możliwa. Coraz popularniejsze i nadzwyczaj rozpowszechnione są Day Spa, tak więc pracownie oferujące pełną gamę najprzeróżniejszych działań upiększających, które można wykonać w jeden dzień.

Relaks idealny

Mocna stroną Day Spa and wellness jest głównie nieskomplikowany wstęp do centrów odnowy. Zlokalizowane są w większych aglomeracjach, tak, by ten, kto potrzebuję wytchnienia, mógł je znaleźć blisko własnego pola mieszkania lub pracy. Zamiast spędzać okres wolny przed telewizorem, możemy zatroszczyć się aby nasza skóra była gładka i promienna.

Day Spa reklamują się jako prawdziwe oazy wytchnienia w miejskim chaosie. Dla pasjonatów zabiegów kosmetycznych jest to autentyczna gratka. Wytwarzane są tu wszystkie zabiegi, z którymi mamy możliwość się ujrzeć w czasie weekendowych wyjazdów. Sprzedawane są dodatkowo pełne pakiety - regenerujące, odchudzające, relaksujące czy energetyzujące. Umożliwia to dobrać odpowiednie zabiegi według indywidualnych potrzeb

Zabiegi

Masaże, maseczki, kąpiele, manicure, pedicure, zabiegi na włosy - na te wszystkie radości można przyzwolić sobie w obojętnej chwili. Day Spa  znacznie bardziej wypierają standardowe gabinety upiększające, dlatego iż wizyta w centrum umożliwia na kompleksowe troszczenie się o siebie - od stóp do głów.

Nie tylko dla pań

Co zwracające uwagę, z usług jednodniowych Spa korzystają nie jedynie panie, lecz również panowie. O wiele więcej panów zaczyna celowo dbać o osobisty charakter, wychodząc poza pielęgnację samą wodą oraz mydłem. Zaciekawienie panów wywoływane jest przeważnie dbałością o młody, zachwycający charakter oraz potrzebą odprężenia, którego potrzebują po ciężkim dniu pracy.

Modę na Spa i wellness podpatrują mężczyźni u kobiet. W znaczącej liczbie przypadków przedstawicielki płci pięknej zabierają swoich partnerów na romantyczne wycieczki, w czasie jakich wspólnie mają okazję korzystać z relaksujących czynności. Wizyta w spa jako walentynkowy dodatek, Spa jako miejsce, w którym coraz więcej zakochanych mężczyzn oświadcza się swoim wybrankom, wellness jako recepta wieczorek panieński - to raptem jedne z niemałej liczby sposobności na niebanalne oraz oryginalne zaaranżowanie ważnych uroczystości.

Firmowy wypad do SPA

Z asortymentu Day Spa korzystają oprócz tego korporacje, jakie w dowód uznania dla perfekcyjnych robotników, fundują im karnety na zabiegi. Tego typu system motywacji nie jednemu pracownikowi z pewnością się spodoba.

Karnety na określone zabiegi - masaże, kąpiele czy też manicure - to też doskonały zamysł na dodatek urodzinowy, imieninowy czy też dodatek z powodu Dnia Pań, Dnia Matki. Dzięki wellness mamy sposobność z karnetu sprawnie skorzystać, bez obowiązku organizowania dłuższego pobytu, który zawsze wiąże się z kosztami.